Çevre İzin ve Lisans Belgesi

  • GÜNEY MAH.ASMA SOKAK NO:63 KÖRFEZ /KOCAELİ
  • 0532 130 45 05 - 0531 282 05 50

Çevre İzin ve Lisans Belgesi

Hakkımızda

YK Kimyasal Yıkama Grubu San.Tic.Ltd.Şti.

YK Kimyasal Yıkama Grubu olarak; tecrübemiz, sahip olduğumuz lojistik güç, saygınlık ve ürün yelpazemiz ile sektörümüzde olmaktan gurur duyuyoruz. Konusunda uzman ekibimiz siparişten teslimata kadar, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli özeni göstermektedir.

Saygıdeğer müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vereceğimize dair sarsılmaz inancımız”;varlığımızı sürdürmek ve geliştirmek için temel değerimizdir. “Karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti” prensibine dayalı çalışma anlayışımız ile sizlerle yan yana olmaktan onur duymaktayız.

Misyon

YK Kimyasal Tanker Yıkama ve Arıtma Tesisinde deneyimli ekibimiz ile dökme kimyasal taşımacılık ve kimyasal tanker yıkama sektöründe kaliteli, güvenli ve çevre dostu hizmet sunuyoruz.

Vizyon

YK Kimyasal Tanker Yıkama ve Arıtma Tesisi olarak ilerleyen süreçte var olan yatırımlarımızı güçlendirerek sektördeki hizmet ağımızı gelişen talepler doğrultusunda dökme kimyasal taşımacılık ve kimyasal tanker yıkama sektörünün mevcut hizmet standartlarını yükseltmeyi hedefliyoruz.

Top